Başkan Erol'dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Erol'dan Kurban Bayramı Mesajı


07/07/2022
Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol Milletimizin her ferdi bu mübarek günlerde paylaşma ve dayanışmada cömertliğini bir kez daha sergileyecek dedi.

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİK GÜNLERİDİR

Başkan Erol mesajında şu görüşlere yer verdi Milletçe hepimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Mübarek Kurban Bayramı'na erişmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Müslüman milletimizin ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.
Başkan Mehmet Erol, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Erol, şöyle devam etti: "Bugün birlik ve beraberlik günleridir. Kurban ikramlarıyla maddi durumdan yoksun olan kardeşlerimizi de sevindirmeliyiz. Bu vesileyle idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nın birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Aziz vatanımız için şehit düşen kahramanlarımızı şükran, minnet ve rahmetle yâd ediyor, gazilerimize de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Kurban Bayramımız mübarek olsun."


DİĞER HABERLER


Buharkent Belediyesi